فروش بلبرینگ جلو چرخ پراید

صنعت تولید و فروش بلبرینگ

بلبرینگ یک کلمه انگلیسی و در واقع مرکب از دو کلمه ball و bearing است  که در لغت فارسی به معنای یاتاقان توپی می باشد. تاریخچه بلبرینگ مانند تاریخچه بسیاری از اختراعات و ابداعات بشری به دوران انسان های نخستین و البته تلاش او برای داشتن زندگی راحت تر گره خورده است. بررسی و مطالعه سرگذشت بلبرینگ به سرگذشت و ابداع چرخ به عنوان یکی از موفقیت های بشری برمی گردد. شاید اختراع  چرخ و بلبرینگ در کنار اختراع آتش و برق یکی از چند اختراع مهم و سرآمد بشری باشد که توانسته است نقش پررنگی را در صنعت ایفا کند تا آن حد که بی شک تصور داشتن صنعت بدون صنعت خرید و فروش بلبرینگ ، تصوری پوچ است. تولید و فروش بلبرینگ ، در واقع فروش ابزار تسهیل ساز حمل و نقل و منتقل کننده حرکت از جسمی به جسم دیگر است. در سایه صنعت فروش بلبرینگ است که می توان اجسام بزرگ و وسایل مکانیکی و چرخ های اتومبیل ها و ماشین های سنگین را به راحتی به حرکت درآورد  و به نرمی حرکت داد. به واسطه صنعت تولید و فروش بلبرینگ ، مهندسین و صنعگران با کاستن و به حداقل رساندن اصطکاک، از تکنیک چرخش به جای سایش برای حمل و نقل و به حرکت در آوردن اجسام سنگین استفاده می کنند. جای پای صنعت تولید و فروش بلبرینگ در محیط روزمره و پیرامون ما به وفور دیده می شود. موتور کولر، هاردیسک، صندلی گردان، اسباب بازی، وسایل شهربازی، صندلی گردان و … اینها همه وسایلی هستند که رگ حیاتشان به صنعت تولید و فروش بلبرینگ وابسته است.

فروش بلبرینگ محصول آسه صنعت

نقش بلبرینگ

یک بلبرینگ تشکیل شده از قفسه، ساچمه، رینگ خارجی، کاسه نمد فلزی و رینگ داخلی می باشد. عناصر اصلی و مهم در صنعت تولید و فروش بلبرینگ عبارتند از اهن، کربن، سیلیسیم، منیزیم، کروم و مولیبدنیوم هستند. در بلبرینگ های استیل، عنصر نیکل نیز بکار رفته است. صنعت تولید و فروش بلبرینگ با کنار هم قراردادن این قطعات بسیار ساده، جدای از ساده سازی حمل و نقل، تحول عظیمی در سرعت جابجایی به وجود آورده است. این ابزار صنعتی بسته به نوع  و موارد مصرف، سه نوع بار شعاعی (radial)، محور (axial) و یا در لحظه  (moment)را تحمل می کند. بلبرینگی که به طور مثال در موتورهای الکترونیکی مانند موتور کولر آب استفاده می شود بار شعاعی را تحمل می کند. بلبرینگ به کار رفته در هارددیسک و یا صندلی گردان بار محوری و بلبرینگ مورد استفاده در چرخ خودرو بار درلحظه را تحمل می کند.

صنعت فروش بلبرینگ و آسه صنعت

بلبرینگ از مهم­ترین قطعات صنعتی است و شاید بدون اغراق بتوان گفت بلبرینگ قلب تپنده ماشین آلات وخودروها است. یکی از اساسی ترین قطعات جلوبندی خودروها بلبرینگ است. امروزه با توجه به افزایش تعداد ماشین نیاز به تولید و فروش بلبرینگ بیشتر شده است و بر طبق آمار بدست آمده  مصرف بلبرینگ در ایران دوبرابر کشورهای در حال توسعه دیگر است. به همین دلیل مدت زیادی است که موضوع  تولید و فروش بلبرینگ  اهمیت زیادی پیدا کرده است. وظیفه مهم بلبرینگ در ماشین­ آلات کمک به حرکت و تحمل بار و در خودروها کاهش اصطکاک بین دو قطعه است. در صورت بروز کوچکترین خرابی در این قطعه ممکن است کل خودرو از کار بیافتد و یا به درستی کارنکند. پس اهمیت کیفیت بلبرینگ خریداری شده از شرکت ­های مجاز تولید و فروش بلبرینگ بر هیچ کسی پوشیده نیست. در صورت نیاز به سفارش این محصول در ادامه با آسه صنعت با بیش از نیم قرن تجربه در امر فروش بلبرینگ همراه باشید تا با نکات مهم مربوطه آشنا شوید.

دلیل خرید و فروش بلبرینگ غیر متعارف در ایران

یکی از دلایل شایع مصرف بلبرینگ به صورت غیر متعارف در ایران عدم دانش مهندسی مکانیک لازم برای انتخاب درست بلبرینگ است. تمام بلبرینگ ­ها دارای شناسه هستند که نوع کاربرد آن­ها را مشخص می­ کند و به راحتی می­ توان به مشخصات فنی آن­ها پی برد. به عنوان مثال در صورتی که شما نیاز به یک بلبرینگ با تحمل بسیار دقیق بار دارید پس به سراغ­ بلبرینگ­ هایی بروید که این ویژگی در آن­ها وجود داشته باشد در صورت عدم توجه به این نکته ممکن است خسارات جبران ناپذیری به ماشین وارد شود. هنگام مراجعه به شرکت­ های تولید و فروش بلبرینگ از کارشناسان در این زمینه راهنمایی بخواهید. از دیگر مواردی که عمر مفید بلبرینگ را به شدت کاهش می­ دهد نصب این قطعه در محیط کثیف و آلوده است. ذرات خارجی که روی سطح بلبرینگ قرار می گیرند به شدت در کاهش عملکرد دستگاه در مرور زمان موثر هستند. گریس کاری با استفاده از گریس ­های نامرغوب  و یا انجام گریس بیش از حد نیاز از دیگر دلایلی است که عمر بلبرینگ را کوتاه می کند.

انواع بلبرینگ موجود در شرکت ­های تولید و فروش بلبرینگ

انواع بلبرینگ­ موجود خودرو در بازار به شرح زیر است که با توجه به نوع نیاز می توان یکی از موارد زیر را از کارخانجات و شرکت ­های تولید و فروش بلبرینگ خریداری کرد.

 • بلبرینگ­ غلتشی
 • بلبرینگ شعاعی
 • بلبرینگ­ شیار عمیق
 • بلبرینگ نوع s
 • بلبرینگ­ شیار عمیق با شیار جازنی ساچمه ها
 • بلبرینگ باتماس زاویه اي یک ردیفه
 • بلبرینگ­ با تماس زاویه اي دو ردیفه
 • بلبرینگ خود تنظیم
 • بلبرینگ کف گرد

و برخی از انواع بلبرینگ مصرفی پراید که در مراکز فروش بلبرینگ عرضه می­ شود به شرح زیر است:

آسه صنعت و فروش بلبرینگ

بلبرینگ چرخ عقب کوچک  و بزرگ پراید

بلبرینگ فابریک سر شفت دنده زیر پراید

بلبرینگ ته میلنگ پراید

بلبرینگ دینام پراید

بلبرینگ هوزینگ پراید

بلبرینگ چرخ جلو پراید

بلبرینگ کولر پراید

بلبرینگ کلاچ پراید

بلبرینگ تسمه تایم پراید

بلبرینگ دوبل دینام پراید

راه­کارهای افزایش عمر بلبرینگ خودرو

سرعت بالا در دست اندازها از جمله مواردی است که به سلامت بلبرینگ تا حد زیادی آسیب می ­رساند. هنگام مشاهده دست اندازها با کاستن سرعت ماشین به افزایش عمر بلبرینگ خودرو کمک کنید در غیر این صورت ممکن است با خورد شدن ناگهانی بلبرینگ مواجه شوید. هیچ گاه فراموش نکنید که خودروی شما یک خودروی مسابقه ­ای نیست و نیازی به ترمز گرفتن­ های محکم و یاپیچش­ های بسیار سریع  نیست. سرویس کردن دوره­ای خودرو از دیگر مواردی است که می تواند به تشخیص زود هنگام مشکل کمک کند. در اکثر موارد مراجعه به تعمیرگاه با تاخیر می­ تواند سبب تعویض بلبرینگ شود. در صورتی که مکانیک مجرب توصیه به تعویض بلبرینگ کرد بدون لحظه ­ای تردید جهت خرید به شرکت­ های فروش بلبرینگ مراجعه کنید.

صنعت فروش بلبرینگ و آسه صنعت

جمع بندی

از آنجایی که بلبرینگ از وسایل بسیار مهم و حیاتی در صنعت به شمار می ­رود باید در هنگام خرید این محصول  از شرکت­ های تولید و فروش بلبرینگ نهایت دقت را به کار برد. امروزه با افزایش  فروشگاه­ های غیر معتبر متاسفانه اکثر افراد بعد از خرید دچار پشیمانی می ­شوند پس اگر تصمیم به خرید بلبرینگ دارید هم اکنون با آسه صنعت پیشرو در تولید و فروش بلبرینگ  تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن صاحب یک بلبرینگ خودرو اورجینال با کیفیت بالا شوید.

سوالات متداول

حدود قیمت فروش بلبرینگ چرخ جلوی پراید چقدر است؟

با توجه به سال ساخت ، کشور سازنده و مواردی از این قبیل قیمت این محصول بسیار متفاوت است، لیستی از قیمت ها میتوانید در فروشگاه های معتبر ببینید، با توجه به بازار امروزه قیمت حدودی از 40 هزار تومان الی 200هزار تومان است

سوال :رانندگی با یاتاقان خراب چه پیامدی دارد؟

پاسخ : این کار بسیار خطر ناک است چون باعث فرسودگی هرچه سریعتر لاستیک های خودرو شما می گردد، و تایر ساییده می شود ، بلبرینگ بخش مهمی از نگهدارنده چرخ ماشین است و باعث ایجاد موقعیت های خطرناک می شود.

سوال : تفاوت یاتاقان و بلبرینگ در چیست؟ آیا این دو یکی است؟

بلبرینگ گونه ای از یاتاقان ها است، کار اصلی بلبرینگ مقاومت در برابر کشیده شدن سطح های مختلف روی هم می باشد به این صورت که سطح تماس را کاهش می دهد.

اما یاتاقان یک محور است که باعث کاهش اسطکاک میان قطعات و با توجه به ساخت و اسکلت محکم این امر را فراهم میکند که قطعات روی یک دیگر سوار شوند، و تحمل بار شعاعی را بر عهده می گیرد.

سوال : علائم خراب شدن یاتاقان چیست؟

پاسخ : سرو صدای بسیار زیاد اصلی ترین نشانه ی خراب شدن یاتاقان است،ولی علائم دیگری نیز وجود دارد از قبیل لرزش خودرو هنگام رانندگی می باشد که دررانندگی با سرعت پایین این لرزش بیشتر حس می شود،

 سایت ما به عنوان یکی از سایت های فروش بلبرینگ پراید، سعی کرده تا این بلبرینگ ها را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار افراد قرار دهد. چنانچه قصد خرید دارید و دوست دارید که قیمت بلبرینگ چرخ جلو پراید با کمترین قیمت به شما ارائه شود، سعی کنید تا در زمان خرید به کالاهایی که در سایت ما موجود می باشد توجه کرده و با خرید بهترین نوع آن ها بهترین کیفیت را دریافت نمایید.

شرکت آسه صنعت در حوزه عرضه و فروش بلبرینگ فعالیت دارد و به عنوان یکی از پیشتازان این عرصه تلاش دارد بهترین کیفیت را آن مشتری نماید. از محصولات باکیفیت این شرکت بلبرینگ چرخ جلوی پراید و لوازمی مانند ساچمه بلبرینگ است.

درباره آسه صنعت

6 دیدگاه در فروش بلبرینگ و تسمه یاتاقان(قیمت بلبرینگ)
 1. […] در سطح کشور تلاش داریم تا بهترین کیفیت را در حوزه صنعت تولید و فروش بلبرینگ های متنوع از جمله بلبرینگ چرخ جلوی پراید از آن هموطنان […]

 2. سلام الان شما فقط بلبرینگ میفروشید یا سایر لوازم رو هم دارید؟

 3. من میخاستم بلبرینگ چرخ جلوی پراید بخرم
  پرایدم 131 هست
  ایا مدلش فرق داره 131 با 111 بلبرینگ متفاوت دارن؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *